+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemniki na beton Wersje XL i XXL

Można u nas nabyć pojemnik na beton przeznaczony do transportu masy w obrębie placu budowy. Oferowane konstrukcje są umieszczone na haku i transportowane za pomocą żurawia wieżowego. Do wylewania mieszanki służy otwór znajdujący się na dole. Dzięki znacznej pojemności konstrukcji, można skrócić czas pracy, co w efekcie przyczyni się do znacznych oszczędności. Korzystając z naszych produktów, można zaoszczędzić nawet20 lub 30 minut przy rozładunku jednego wozu transportującego mieszankę. Sprawdzają się szczególnie w przypadku wysokich obiektów, przy których czas podnoszenia konstrukcji zajmuje dużo czasu.

W naszej ofercie znajdują się pojemniki do wylewania betonu w wersji XL oraz XXL, przeznaczone do rozładunku masy w miejscu budowania. Oferowane konstrukcje pochodzą od producenta Secatol i są wyprodukowane z zimnowalcowanej blachy, profili zamkniętych, a także atestowanej stali.

pojemnik na beton QBIC TI PF 1250L

QBIC TI PF 1250L

DUŻA POJEMNOŚĆ ZAŁADUNKU POZWALA NA SKRÓCENIE CZASU BETONOWNIA. Oszczędność czasu na 1 betonowozie 10m3 to około 20min. W skali całej budowy są to znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

żólty pojemnik do betonu QBIC TI PF 1500L

QBIC TI PF 1500L

BARDZO DUŻA POJEMNOŚĆ ZAŁADUNKU, BETONOWANIE NIGDY NIE TRWAŁO TAK KRÓTKO !!! Oszczędność czasu na 1 betonowozie 9m3 to około 30min, czyli o 1/3 krócej niż przy standardowej pojemności pojemnika. Zalecany do wykonywania górnych kondygnacji wysokich budynków gdzie czas podnoszenia pojemnika dźwigiem zajmuje dużo czasu.