+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemnik leżący na beton QBIC TIC PF 2000L

(na specjalne zamówienie pojemności do 3500L, zgodnie z kartą katalogową poniżej)

Nasza działalność skupia się przede wszystkim na wynajmie sprzętów ułatwiających przebieg prac budowlanych, montażowych i nie tylko. Jednym z nich jest pojemnik leżący na beton QBIC TIC PF. Projektujemy je o różnych pojemnościach, między innymi od 1,5 do 2 metrów sześciennych. Najczęściej wykorzystywane są do transportowania mieszanki betonowej na najwyższe kondygnacje budynków wysokich na placu budowy.

Co wyróżnia naszą firmę?

Biorąc pod uwagę ryzyko wystąpienia zagrożenia dla pracowników obsługujących takie sprzęty, zamontowaliśmy przy każdym pojemniku długi, ponad 3-metrowy wąż spustowy i linę otwierającą o długości 4 metrów, dzięki czemu operator jest w bezpiecznej odległości podczas procesu wylewki. Ponadto taki wąż wykonany jest ze zbrojonej gumy, co przewyższa standardem zwykły  wąż spustowy z PCV, który najczęściej podczas prac budowlanych się dziurawi i ciągle wymaga wymiany.

Proponowany przez nas pojemnik leżący na beton QBIC TIC PF posiada koszyk spustowy odpowietrzający, który można łatwo zdemontować i umyć po zakończeniu prac.

Pobierz kartę katalogową