+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Referencje

Referencje od firmy MARBUD

Jako Konsorcjonat, Generalny Wykonawca Konstrukcji Żelbetowej Muzeum Wojska Polskiego na warszawskiej Cytadeli, firma MARBUD, uzywa i rekomenduje pojemniki do wylewania betonu, QBIC Concrete, producenta SECATOL, dostarczone przez firmę QHAR GROUP.

Naszym zdaniem QBIC Concrete to najlepsze obecnie pojemniki dostępne na polskim rynku. Gwarantują bezpieczeństwo pracy naszym pracownikom, jednocześnie skracjąc ich dzień pracy poprzez szybszy niż standardowo czas betonowania.

Na budowie MWP, QBIC Concrete, to jedyna alternatywa, która zdała egzamin i umożliwiła nam wykonywanie ścian o wysokości 9mb i 15cm szerokości, z Betonu Architektonicznego.

Współpraca z firmą dostarczającą pojemniki, QHAR GROUP, wykracza ponad normy profesjonalizmu. Nasze niestandardowe wymagania co do metody betonowania, firma traktuje jako wyzwanie i angażuje się w proces realizacji, proponuje i dostosowuje zarówno swoje pomysły, jak i dostarczany sprzęt do naszych potrzeb, a czas reakcji spełnienia naszych potrzeb, trzeba zaznaczyć, jest błyskawiczny „wieczorem telefon i rano dostawa”.

Polecam wszystkim i oczekuję dalszej owocnej współpracy.

Referencje od firmy BUDIMEX SA

Firma Qhar Group, dostawca pojemników na beton QBIC Concrete, na Budowę Redutowa25 w Warszawie, podczas świadczenia swoich usług wykazała się elastycznością i profesjonalizmem.

W okresie 10mc wykonywania konstrukcji 4 budynków, dostarczała i serwisowała 5szt pojemników na beton.

Usługi zawsze terminowo i w bardzo wysokiej jakości.

Polecam zarówno pojemniki QBIC Concrete, które dzięki swojej prostocie obsługi pozwoliły skrócić proces betonowania ścian i słupów, jak i usługi firmy Pana Karola, który żywo angażuje się w proces budowy.