+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemniki na beton
QBIC TI PF 1500L

Betonowanie dużych powierzchni to spore wyzwanie i trudne logistycznie zadanie do zrealizowania. Z pomocą przychodzi m.in. fachowy sprzęt do transportowania ciężkiej masy. Pojemniki na beton QBIC TI PF o pojemności 1500L sprawdzą się na dużych budowach i pomogą w przenoszeniu mieszanki w obrębie samego placu.

Wygodny montaż do haka żurawia wieżowego pomoże utrzymać tempo robót. Oszacowaliśmy, że korzystając z zbiorników o pojemności 1500L pracownicy budowy mogą poczynić znaczne oszczędności. Szczególnie jeśli chodzi o czas. Transportując jeden, ale za to duży załadunek jesteśmy w stanie oszczędzić nawet do 30 minut. Biorąc pod uwagę krótkie terminy realizacji zleceń, może się to okazać cenną zaletą.

Pojemnik do wylewania betonu z atestowanej stali o dużej pojemności polecany jest szczególnie w przypadku wykonywania górnych kondygnacji obiektów. Przenoszenie masy na znaczne wysokości w przypadku standardowych kontenerów może zająć dużo czasu – łatwiej i szybciej poradzimy sobie z zadaniem posiłkując się naszym pojemnikiem na masę QBIC TI PF.

Pobierz kartę katalogową

pojemnik do betonu 1,5 m3