+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Dlaczego Q BIC Concrete?

Nasze pojemniki zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnym ułatwieniu i przyśpieszeniu pracy. Unikatowe rozwiązania mechaniczne sprawiają, że praca z nimi to czysta przyjemność.

Są niezawodne, proste w obsłudze i bezpieczne. Ich trwała konstrukcja wykonana z atestowanej stali, pomimo małej wagi własnej, zapewnia wysoką sztywność i wytrzymałość. Unikatowy mechanizm otwierania i zamykania pojemnika wykonano ze stali o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie, jego opatentowany sposób działania pozwala na sprawne i szybkie działanie bez zbędnych wycieków mieszanki betonowej.

Pojemnik został zabezpieczony farbami o najwyższych parametrach użytkowych, gwarantując długotrwałe jego użytkowanie a jego jaskrawy żółtawo – pomarańczowy kolor sprawia, że jest on bardzo widoczny na placu budowy, co jest istotne z punktu BHP. Od innych, standardowych konstrukcji, używanych przez lata na polskim rynku nasze pojemniki wyróżniają trzy podstawowe cechy:

Zawiesia do podczepiania pojemnika do haku dźwigu lub żurawia wieżowego posiadają certyfikaty i atesty. Wszystkie informacje na temat produktu zawarte są na tabliczce znamionowej jak również w dokumentach dopuszczeniowych do użytkowania: deklaracją zgodności producenta, dokumentacją techniczno ruchową oraz instrukcją użytkowania . Pojemnik posiada roczną gwarancję.