+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemniki na beton
QBIC TI PF 1000L

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu pracy na budowie to dla nas priorytet. Naszym klientom dostarczamy więc sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu przetransportowanie masy betonowej na wyższe kondygnacje budynku przebiegnie sprawnie i szybko. Pojemniki na beton QBIC TI PF 1000L, które polecamy szczególnie w przypadku prac prowadzonych na wysokościach bądź w trudno dostępnych miejscach, został zaprojektowany specjalnie z myślą o wymagających klientach z branży budowlanej.

Pojemniki na beton QBIC TI PF 1000L są wykonane z atestowanej stali, profili zamkniętych oraz zimnowalcowanych blach. Dobór materiałów jest nieprzypadkowy – zależało nam na tym, żeby produkt był trwały i lekki zarazem, a efekt, który uzyskaliśmy jest w pełni zadowalający, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Tego typu pojemnik do wylewania betonu sprawdzi się idealnie w przypadku pracy z dźwigiem i żurawiem wieżowym o stosunkowo niskich parametrach dźwigowych i z niewielkim maksymalnym ciężarem na końcu wysięgnika.

Pobierz kartę katalogową

żółty pojemnik na beton