+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemniki na beton
QBIC TI 1000L

Praca z masą betonową jest trudna i wymaga odpowiednich przygotowań. Szczególnie pracując na wyższych kondygnacjach ciężko wyobrazić sobie wykonywanie kolejnych etapów budowy bez odpowiedniego sprzętu, tj. pojemniki na beton. Mocne, stalowe konstrukcje będą wielkim wsparciem dla ekip wznoszących i wykańczających budynek.

Pojemnik na beton QBIC TI PF FU 1000L został zaprojektowany z trwałych materiałów, a dodatkowe zabezpieczenia konstrukcji stanowią doskonałą ochronę dla pracowników budowy. Dodatkowa korzyścią jest to, że kontener posiada unikalny mechanizm zapobiegający wydostawaniu się i przeciekaniu mieszanki.

Tego typu pojemnik do wylewania betonu umożliwi także bezpośrednie podpięcie kontenera z masą pod hak żurawia wieżowego. Korzystanie z takiego udogodnienia zalecamy w sytuacji, gdy odległość między żurawiem, a miejscem prowadzonych prac budowlanych będzie stosunkowo niewielka. Sprzęt QBIC TI 1000L może obsługiwać jeden pracownik przy użyciu liny spustowej z grubej i nieuginającej się gumy.

Pobierz kartę katalogową

pojemnik do wylewania betonu