+48 506 999 952
biuro@qhar.pl

Pojemniki na beton
Wersje standardowe 1m3 pojemności

Służą do przenoszenia masy betonowej za pomocą dźwigów, co umożliwia jej transport na wyższe części budynków. Nasze pojemniki mnogą być wykorzystywane w przypadku transportu mieszanki, również do miejsc o utrudnionym dostępnie np. ścian w sąsiedztwie innych budynków.

Pojemniki do wylewania betonu marki Secatol są produkowane z atestowanej stali, profili zamkniętych oraz zimnowalcowanych blach. Dzięki wykorzystanym materiałom charakteryzują się wysoką sztywnością, są trwałe, a przy tym stosunkowo mało ważą.

Oferujemy konstrukcje przystosowane do różnych zastosowań. W ofercie posiadamy produkty, które sprawdzą się w przypadku, gdy np. odległość między hakiem żurawia, a miejscem wykonywania prac jest niewielka, inne gdy maksymalny ciężar na końcu wysięgnika jest stosunkowo niewielki lub w sytuacji, gdy budowany obiekt jest szeroko przestrzenny, a brakuje żurawi wieżowych.

pojemnik na beton QBIC TI PF 1000L

QBIC TI PF 1000L

LEKKI 305 KG WAGI Idealny do pracy z dźwigiem i żurawiem wieżowym o niskich parametrach dźwigowych – mały maksymalny ciężar na końcu wysięgnika.

pojemnik na beton QBIC TI PF FU 1000L

QBIC TI PF FU 1000L

IDEALNY DO PRACY Z ŁADOWARKĄ TELESKOPOWĄ Zamontowane w pojemniku gniazda pod widły ładowarki teleskopowej, wózka widłowego umożliwiają betonowanie bez użycia dźwigu. Zalecany do pracy na budowach szeroko-przestrzennych i liniowych gdzie brakuje żurawi wieżowych.

pojemnik do wylewania betonu QBIC TI 1000L

QBIC TI 1000L

POJEMNIK POZWALA NA JEGO BEZPOŚRENIE PODWIESZENIE POD HAK ŻURAWIA WIEŻOWEGO, BEZ UŻYCIA JEGO ZAWIESI. Zalecany gdy odległość od haka żurawia do elementów betonowanych jest niewielka. Możliwość pominięcia zawiesi żurawia wieżowego pozwala na zmniejszenie odległości.